Life hacks verified

Здравейте! Аз съм Цецо и ще ви покажа предизвикателството, което приех да направя! Ще се храня с 35 лв. за една седмица или с точно 5 лв. на ден!

Можем ли да се храним евтино, вкусно и разнообразно само за 5 лв. на ден? Гледайте и разберете!
Инфо
Клип Коментар

Напиках се да се смея . Супер храни ,но само в мечтите му .А и кой готви само ? Момчето палачор готвач . Доста забавно беше . Посмях се от сърце приятелю . Без да се обиждаш . Може би трябва да те поканят в Мастър Шеф . Ще избиеш рибата направо . :)

Да в костите има костен мозък, но за да си го вземеш ти трябва чук и медицински лепенки . При трошенето може да си удариш пръста който да те боли цяла седмица . И ето за това костите се изхвърлят за да не си създаваме излишни проблеми . Ако искаш ще ти пратя 10 килограма кокали по куриер . (chuckle) :D

Я каква хубава палачинка . А защо ли е толкова черна ? Може би дънната и платка и процесора и е изгорял хаха . (chuckle)

докога ше ма занимаваш с простотии е, аиде заминаваи на някуде

Повече ми харесваше в предишното ти ампоа, не с тия женски предавания :D

Как да сготвим за 5 лева, но крадеш кисело мляко и тем подобни.. така не си спазваш 5-те лева.. Не яжте боклуци хаха за 5 лева какво можеш да ядеш ? Едно вкусно свинско с картофи ти е поне 8 лева..

Много дълго въведение, 2 минути и половина бла-бла-бла в гората, чак е изнервящо. Правете ПО-КРАТКО въведение, махайте си паузите и излишните изречения, никой няма време и нерви да гледа толкова дълго видео. Като почнаха продуктите, в момента, в който видях "свинско филе" спрях да гледам останалото. Така или иначе свинско не ям. Както и много други хора. Така че... друг път помисляйте ги тези неща

След този епизод... просто отивам да готвя : D И чакам следващ ; )

тук ме загуби първо качваш мега рядко второ тоя бюджет за нищо го нямаш мляко трици ко прайш! бъди малко по сериозен!

Грешиш всяка супа ми е застроена и издържа 5 дена

Можеш ама на японски . С един йероглиф цяло изречение ще спестиш . :D А рецептите ти за пилешко трябва да ти дойда на масата да го опитам .

МОЖЕ ... Но не и здравословно ...тва здравословно "готвене" за 5 лева е невъзможно ..

И последно : 1 глава лук 2 домата 1 чушка обща стойност 2.50 лева ... 1 хляб - 85 стотинки ... 2 яйца - 60 стотинки общо : 3.95 лв ... Остатък - 1.05 лв ... МИШ-МАШ ... Най-евтиното ядене ...

1. Застроена супа не е трайна ... незастроена супа в хладилника може да се яде 3 дена ...даже и повече ... 2. Мазнините от пилето са ЕНЕРГИЯ ... 3. Пилешкия бульон не му се хвърля 1-вата вода ... В нея са всички съставки и целия сок на бульона ... Просто се маха с една лъжица ПЯНАТА отгоре на върха на водата, това е КРЪВТА тя така извира. 4. Макароните са ти най-добрия приятел в место тия Трици и тоя РАМЕН ... едни макарони са 80 стотинки и са 500 грама дали не са и повече ... макарони със ирене са 1 вечеря и 1 закуска ...

В тоя пропаднал сайт... не може да напишеш 1 коментар по-дълъг от 3 изречения ...

ретка кашичка така няма да стават буци :) за супата аз супа не обичам не съм я готвил.съвет не мога да дам за грахта добре стана но аз претпочитам замразена защото няма консерванти и този дъх на консерва но от замразена грах до друга такава има разлика така че трябва да се внимава аз купувам само крах бондиел най млечна е :) успех с готвенето и да знаеш когато готвиш винаги има критици защото никога не готвиш за себе си а за другите и за това яденето винаги трябва да е перфектно особено когато го снимаш и качваш в нета (yes) .

сори пич не съм хейтър ама съм съгласен с почти всички коментари а за хляба наистина направи мн скъп хляб аз готвя мн. и съм голям червоогодник, и най хубавата питка и най евтина се прави от вода, брашно, сол,захар и прясна мая може и масло да се сложи + 1 яйце за да намажеш от горе питката когато искаш да минеш тънко не правиш хляб с прясно мляко и яйца още един съвет за брашнения сос без значение за какво е тоя сос ако се разтваря в вода или мляко първо разтвори брашното с малко течност да се получи ретка кашичка

Много хубаво предизвикателство, мисля да го започна.

В предишното видео гледа хляб за 1.5 лв и ти се видя много и затова взе брашно 1 кг за същата цена защото излизало по-евтино. С този 1 кг брашно сигурно 2 хляба ще направиш. Ами другите съставки, които сложи днес. Мая, ''крадено' мляко, яйца, масло. Няма да ти се сърдим за мая за 20 стотинки нали, ама стотинка по стотинка 5 лева стават. Ние няма от кой да откраднем мляко и ще трябва и него да купим за около 2 лева. А сметката за тока за приготвянето съвсем я забрави. Ти само с 2 приготвени хляба ще надвишиш бюджета.

"Как да сготвим САМО с 5 лв!" - на кратко, не можем.